Prihlásenie

ELKO EP pořádá semináře pro projektanty

Holešov, 1. 11. 2013 – společnost ELKO EP, lídr v oblasti chytrých elektroinstalací připravil netradiční seminář pro projektanty elektro pod názvem: Jak se svítí na plastické chirurgii, aneb posviťme si na ně. 


Ve spolupráci s českými firmami ASTRA MS Software, ELKOVO Čepelík a Osmont připravila společnost ELKO EP řadu netradičních seminářů určených především projektantům elektroinstalací. Seminář s názvem Jak se svítí na plastické chirurgii, aneb posviťme si na ně, přináší nové i zapomenuté informace, které jsou pro projektování klíčové.

 

Na programu seminářů je například nový software pro výpočet osvětlení (Wills 7), software pro kompletní projektování elektroinstalací (ElProCAD), návrhy osvětlení od recepce, přes luxusní hotelový pokoj až po operační sál, rozbor návratnosti a použitelnosti LED svítidel, možnosti a úskalí inteligentního řízení, ale i normy a legislativa.

 

Začátek programu je vždy v 10:00 a předpokládaný konec v 13:30. Semináře jsou zdarma a připraveno je také občerstvení a káva. Kompletní přehled termínů a míst konání seminářů najdete na http://www.inels.cz/novinky/seminar-pro-projektanty-podzim-2013

 

 

 

###

 

Společnost ELKO EP je jedním z nejvýznamnějších evropských hráčů v oboru elektroinstalací. Sortiment společnosti prošel dynamickým vývojem, od prosté výroby klasických elektronických modulových přístrojů, přes vývoj a realizaci bezdrátového řešení až k sofistikovanému systému inteligentní elektroinstalace včetně řízení multimédií v celém domě. V roce 2011 dosáhlo ELKO EP tržby ve výši 341 milionů korun. V roce 2012 se stalo Firmou roku ve Zlínském kraji.

 

Informace o společnosti ELKO EP www.elkoep.cz, vše o produktu iNELS je na www.inels.cz nebo na https://www.facebook.com/#!/iNELSJednouNohouDoma

 

 

Nehlasované