Prihlásenie

Zdieľanie spoločných paliet v segmente mliečnych produktov zvýši efektivitu dodávateľského reťazca

Zdieľanie spoločných paliet v segmente mliečnych produktov zvýši efektivitu dodávateľského reťazca

Spoločnosť CHEP, svetový poskytovateľ zdieľaných riešení

v oblasti paliet a kontajnerov, prináša na trh s mliečnymi výrobkami inovatívne riešenia

v podobe zdieľania spoločných paliet. Zákazníci spoločnosti CHEP si prenajímajú palety,

len ak ich skutočne potrebujú. Vďaka tomu môžu firmy podnikajúce v odvetví mliečnych výrobkov znížiť svoje náklady v rámci dodávateľského reťazca.

 

"Naši zákazníci musia doručiť tovar na mnoho miest, a to včas a nepoškodené. Domnievame sa, že zdieľanie paliet to podnikom značne uľahčí a hlavne im ušetrí peniaze," hovorí Stanislav Holič, Sales Manager.

 

V rámci riešenia zdieľania paliet si užívatelia prenajmú iba vybavenie, ktoré práve potrebujú. To sa po vyzdvihnutí skontroluje, v prípade potreby opraví a nakoniec v rámci poolingu (zdieľania) vráti na ďalšie použitie. Podniky tak zaplatia len za zariadenie, ktoré skutočne použijú.

 

"Našim hlavným cieľom je taká spolupráca s klientmi, ktorá vedie k zvýšeniu efektivity ich dodávateľského reťazca. S využitím optimalizovanej siete našich stredísk dokážeme zabezpečiť dodávky paliet podľa ich aktuálnych potrieb. Vďaka tomu sa tak naši klienti môžu okrem iného lepšie sústrediť na hlavné ciele svojho podnikania," dodáva Holič. 

 

Spoločnosť CHEP ponúka palety z kvalitných materiálov, ktoré zaisťujú dobrú ochranu prepravovaných výrobkov. Palety, na ktorých príde tovar k zákazníkom, možno dočasne uskladniť a neskôr použiť na odoslanie iného tovaru. Tento postup zvyšuje efektivitu celého procesu obehu tovaru a výrobkov.

 

Zákazníci využívajúci jediného dodávateľa súčasne znižujú svoje každodenné náklady na riadenie. CHEP pritom ponúka transparentnú štruktúru tvorby cien, ktorá zákazníkom uľahčuje prípravu rozpočtu.

 

O spoločnosti CHEP

CHEP je poprednou svetovou spoločnosťou v oblasti riadených, vratných a znovu použiteľných obalových riešení. Svoje služby poskytuje najväčším svetovým spoločnostiam v odboroch, ako sú spotrebný tovar, čerstvé výrobky, nápoje a automobilový priemysel. Služby spoločnosti CHEP sú ekologicky udržateľné, zvyšujú efektivitu podnikania svojich zákazníkov, a zároveň znižujú prevádzkové riziká aj obmedzujú poškodenie výrobkov. Viac ako 7,5 tisíca zamestnancov spoločnosti CHEP a 300 miliónov paliet a kontajnerov ponúka neprekonateľné pokrytie a výnimočnú hodnotu na viac ako 500 000 zákazníckych kontaktných miestach v 50 krajinách. Zákaznícke portfólio CHEP zahŕňa globálne spoločnosti a značky ako sú Procter & Gamble, Sysco, Kellogg 's, Kraft, Nestlé, Ford a GM. CHEP je súčasťou Brambles Limited. Ďalšie informácie nájdete na stránke www.chep.com.

 

 

Nehlasované
Zdieľanie spoločných paliet v segmente mliečnych produktov zvýši efektivitu dodávateľského reťazca