Prihlásenie

Reprezentatívne darčekové balenia - predaj vína - Bratislava

Reprezentatívne darčekové balenia - predaj vína - Bratislava

Pripravíme Vám firemné darčeky, poradíme a vyberieme víno pre akúkoľvek príležitosť. Spoločnosť Wine Story umožňuje spoznávať krajinu, v ktorej pracujete a žijete prostredníctvom prémiových slovenských vín, ktoré ponúkajú neopakovateľný zážitok pri konzumácii tohto lahodného moku. Na základe spolupráce s poprednými slovenskými vinárstvami zo všetkým vinohradníckych oblastí máme v ponuke množstvo tradičných, ocenených a obľúbených vín z celého Slovenska.

Vytvárame rôzne reprezentačné, či darčekové balenia vín na základe preferencií zákazníka, s možnosťou osobnej personalizácie balenia (vlastné logo na priložených textoch, medaila s logom na fľaši vína, potlač na krabici resp. darčekovej taške…). Balenie môže obsahovať aj príbehy o histórii viniča, vinárstvach a vínach, ktoré pútavou formou priblížia:

» históriu konkrétneho vín

» jeho výnimočné črty

» návod na správnu degustáciu

» spôsob podávania

» jedlá a príležitosti, ku ktorým sa hodí


Chceli by ste darovať víno osobe, ktorá nehovorí po slovensky?Žiaden problém, príbehy máme písané vo svetových jazykoch.


 

Dôvodom prečo obdarovať obchodného partnera alebo svojho zamestnanca je prejavenie vďaky a uznania za doterajšiu úspešnú spoluprácu. Na tomto firemnom darčeku je cenená predovšetkým jeho hodnota, ktorá "narastá" s exkluzivitou a originalitou daru. Sme schopní Vám ponúknuť exkluzívne darčekové balenia podľa Vášho priania.

 

 

 

Predaj vína

 

Viac o ponuke pre firmy

 

Vlastná etiketa na víno

 

Nehlasované