Prihlásenie

Tip na vianočný darček: Víno s príbehom

Tip na vianočný darček: Víno s príbehom

 

Vianoce sa neodvratne blížia a vy stále neviete ako potešiť svojich blízkych tentokrát? Nakupovať darčeky na Vianoce môže byť poriadna drina, veď odhadnúť čo presne by obdarovaného potešilo nie je vôbec ľahké, a to aj keď blízkeho dobre poznáte.

 

Ak aj vy patríte medzi zástancov rok čo rok opakovaného klišé a blízkych obdarúvate na Vianoce ponožkami či pyžamom, je načase to tento rok zmeniť a tentokrát im podarovať pod stromček originálny vianočný darček, ktorý ich skutočne poteší a navyše milo prekvapí.

 

Pritom vyberať vianočné darčeky pre rodičov, či priateľov je pravdepodobne to najzložitejšie. Tí sú väčšinou skromní a pod stromčekom si neprajú nič hmotné. Je preto na nás, čo im kúpime a len od nás závisí, či budú pod vianočným stromčekom len gúľať očami nad darčekom, ktorý videli vlani aj predvlani alebo ich prekvapí netradičný darček, napríklad v podobe kvalitného a originálneho vína.

 

Je vhodné na Vianoce darovať víno?

Môžeme vôbec medzi originálne vianočné darčeky zaradiť aj darovanie vína? Wine Story víno, však nie je len obyčajným vínom, je to víno s príbehom, s históriou, ozvláštnené vlastnou etiketou. Keďže je dodávané aj vo vianočnom motíve, dilema o tom, čo darovať na Vianoce svojim blízkym, priateľom a o to viac milovníkom vína, je vyriešená.

 

Chcete darovať originálny vianočný darček? Vyskúšajte darovať vianočné víno s vlastnou etiketou.

 

Priemerné hodnotenie: 5 (1 vote)
Tip na vianočný darček: Víno s príbehom
 
Tip na vianočný darček: Víno s príbehom