Prihlásenie

Malachovský a Štúr v novom predstavení Štúdia L+S

Malachovský a Štúr v novom predstavení Štúdia L+S

Štúdio L+S  v produkcii dvojice René Štúr a Sväťo Malachovský pripravuje 9. januára 2009 premiéru divadelného predstavenia OOOPS!-Workshop.

 

 Mladá  krv , nový štýl humoru. OOOPS!-Workshop je predstavenie na uvoľnenie stresu pre celú rodinu. Dvojica Sveťo  Malachovský a René Štúr svojským humorom pootvoria dvere  do hereckého sveta. Ponúknu divákovi návod ako použiť herectvo v bežnom živote, obstáť na konkurze, ak by sa chcel stať človek hercom  a ako sa nenechať zaskočiť chybičkami zvukára a osvetľovača. Predstavenie je okorenené skvelou pôvodnou hudbou z dielne výborných hudobníkov a efektne dotvorené scénou dvoch mladých scénografov novej generácie. Cieľom predstavenia je nechať odchádzať z divadla ľudí oddýchnutých, pobavených, nemá tendenciu byť mravno-poučné.

 

Táto dvojica pracuje spolu už desať rokov a po neúspechoch a úspechoch v živote i na javisku sú stále dobrými priateľmi, ktorým ide v prvom rade o to, aby vybrali zo života to veselé, pozitívne a ukázali divákom ako sa aj vážne situácie dajú zvládnuť s noblesou a úsmevom na tvári. Ich humor je absolútne apolitický, nevtieravý a keďže si všetko  vymýšľajú a režírujú  sami , ich hlavným cieľom je, aby ich práca bola aj zábavou a na javisku si to  patrične užili.

 

Priemerné hodnotenie: 4 (2 votes)