Prihlásenie

Škôlka a jasličky Severáčik v Pezinku si získala radosť rodičov a detí zo širokého okolia

Priamo v Pezinku sa nachádza novopostavená súkromná materská škôlka pre deti od 2 do 6 rokov. Len nedávno sa škôlka rozšírila aj o jasličky a deti aj ich rodičia sú veľmi spokojní. „Máme detičiek viac, boli už v rôznych škôlkach, ale táto je naozaj najlepšia, čo sme zažili,“ povedal na margo škôlky spokojný otec Stano. Mamička Zuzana nám tiež vyjadrila svoju spokojnosť: „V našom prípade sa absolútne uplatnilo motto škôlky: Šťastné deti, šťastní rodičia.“ Ako to potom škôlka s jasličkami v Pezinku robí?

 

Súkromná škôlka v Pezinku si zakladá na rodinnej atmosfére a s príjemnými, a modernými priestormi sa deti cítia takmer ako doma. Jasličky v Pezinku, ktoré sú súčasťou priestorov škôlky majú rovnakú filozofiu. Vlastná kuchyňa s milou pani kuchárkou zabezpečuje zdravú stravu z čerstvých zdravých surovín a bio ovocia či zeleniny. Pre dostatok pohybu a čerstvého vzduchu sa deti môžu vyblázniť v telocvični alebo v záhrade s veľkým ihriskom, ktoré spĺňa najvyššie štandardy. O bezpečnosť a spokojnosť detí sa rodičia nemusia báť, nakoľko škôlka a jasličky Severáčik v Pezinku spĺňa všetky prísne kritériá Regionálneho úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky a tiež si rodičia vedia kedykoľvek pozrieť kamerové zábery z detských herní. Okrem kamerových záznamov sú hry detí zachytené aj na fotografiách, ktoré si neskôr viete pozrieť. Pani učiteľky sú veľmi milé a majú dlhoročné skúsenosti.

 

Táto výnimočná škôlka a jasličky v Pezinku sa venuje rozvíjaniu detskej zvedavosti a vedia ich zaujať rôznymi aktivitami prirodzenou a hravou formou. Škôlka pravidelne organizuje výlety, športové aktivity či krúžky. Vaše deti sa môžu tešiť na plávanie, lyžovanie, tenis, korčuľovanie na ľade a angličtinu. Škôlka sa snaží zaujať deti aj výletmi do okolia alebo zaujímavými aktivitami ako sú trampolíny, návšteva bio farmy, prvomájové slávnosti, karneval, beh Pezinkom, exkurzia u hasičov, divadlo v škôlke, šarkaniáda a mnohé iné. Okrem toho škôlka pravidelne každé leto organizuje letné denné tábory pre deti, aby tak bolo o vaše deti postarané aj cez prázdniny.

 

Získala si škôlka alebo jasličky v Pezinku Severáčik aj Vás? Na priestory a pani učiteľky sa viete kedykoľvek prísť pozrieť aj osobne s vašimi ratolesťami.

 

 

Nehlasované