Prihlásenie

Posilou tímu Arete a spojkou pre Slovensko sa stal Igor Šnirc

Realitná skupina Arete, do ktorej patrí aj rýchlo rastúci fond aktívny i na Slovensku Arete Invest, rozšírila svoj tím o nového kolegu Igora Šnirca. Ten bude mať na starosti práve agendu slovenského trhu týkajúcu sa existujúceho portfólia i nového developmentu a akvizícií.

 

Igor Šnirc dokončil pred siedmimi rokmi vysokoškolské štúdium na Fakulte podnikového managementu Ekonomickej univerzity v Bratislave. Už počas štúdia od roku 2010 pracoval v medzinárodnej poradenskej spoločnosti Jones Lang LaSalle na oddelení Industrial Agency ako konzultant pre celé Slovensko. Medzi jeho najúspešnejšie projekty z tejto štyri roky trvajúcej doby patrí napríklad uzatvorenie transakcie so spoločnosťami Continental AG, Lidl, ABB, Orange, DM Drogerie Markt atď. a spolupráca s lídrami na slovenskom industriálnom trhu: Prologis, Goodman, Pointpark, AXA, JT,  Immorent a AU Optronics.

 

V roku 2014 začal pracovať v developerskej spoločnosti Erste Group Immorent Slovensko, kde pred nástupom do tímu Arete zbieral ďalšie skúsenosti v oblasti developmentu na pozícii Leasing and Business Development Manager. Za svoje najúspešnejšie projekty považuje získanie nových investorov a následnú výstavbu priemyselných alebo logistických priestorov pre niekoľko medzinárodných spoločností, akými sú napríklad japonský Ushin, austrálske HOWE, francúzska Faurecia či kanadský Windsor Machine. K jeho ďalším referenciám patria i obchodné prípady s firmami Gefco, Raben, Dachser, DPD, Lubemax či PKZ.

 

Za svoj materinský jazyk považuje slovenčinu i češtinu, plynulo hovorí po anglicky. Voľný čas rád trávi s priateľmi, športuje a cestuje. V minulosti sa naplno venoval tancu v umeleckom súbore Lúčnica, s ktorým precestoval Európu, Austráliu, navštívil Japonsko a Egypt.

Nehlasované