Prihlásenie

Bicyklujte online!

Keď sa v druhej polovici 19. storočia začali vyrábať bicykle s pedálmi, čo bol vtedy horúci vynález, bicykle boli dostupné iba pre bohatých ľudí, respektíve pre nadšencov všetkého nového  a nevšedného. Dostupnosť bicyklov v tej dobe bola skutočne nízka, navyše ľudia sa na cyklistov pozerali s nedôverou, aká prichádza takmer s každým novým vynálezom.

 

19. storočie bolo stále obdobím aristokratov, ktorí opovrhovali rôznymi obchodníkmi. Niekto však bicykle predávať musel. Celý biznis s bicyklami sa dial v malých predajniach, ktoré priam voňali túžbou po pokroku.

 

Dnes, takmer 150 rokov po prvom väčšom rozšírení bicyklov, sa spôsob, akým sa bicykle dostávajú od výrobcu k zákazníkovi zmenil na nepoznanie.

 

Predaj bicyklov v súčasnosti prebieha do značnej miery na internete, čoho na slovenskom internete je dôkazom eshop s bicyklami vedora.eu. Tento internetový obchod predáva rôzne druhy bicyklov značky Vedora a Ister. Bicykle online si obľúbila široká cyklistická verejnosť, pretože nákup na internete je pohodlný a lacný. 

 

Nehlasované