Prihlásenie

Fajčite lacnejšie a bez zápachu

Poznáte to.

 

Fajčenie už dávno nie je lacnou záležitosťou. Ceny cigariet idú každý rok hore, vždy, keď politici potrebujú zaplátať diery v štátnom rozpočte. Bežný fajčiar s tým veľa nespraví. Nie každý sa chce alebo dokáže rozlúčiť so starým dobrým zvykom.

 

A navyše je tu verejná mienka. Proti fajčiarom sa vedie takmer verejný boj. Fajčenie už dávno nie je „in“. Mnohí ľudia reagujú na cigaretový zápach podráždene. V takejto situácii je pomerne ťažké skombinovať fajčenie s profesionálnym životom.

 

„Keby len existovali lacné cigarety, ktoré nezapáchajú,“ praje si nejeden fajčiar.

 

Elektronická cigareta – moderné riešenie problému s fajčením


Fajčenie a technológie na prvý pohľad veľmi nejdú dokopy? Práve naopak. Cigareta v rôznej podobe je tu s nami už stovky rokov.

 

Svet sa však mení a s ním aj fajčenie. Ecigareta je však iba na začiatku svojho vývoja. Ľudia sa s týmto zariadením zatiaľ iba zoznamujú. Nikto však nemôže prehliadnuť dve podstatné výhody ecigarety. Vďaka ecigarete:

 

  • ušetríte peniaze
  • nebude z vás cítiť cigaretový pach

 

Áno, sú to tieto dve veci, ktoré robia elektronické cigarety populárne. Veď, kto by nechcel ušetriť a zároveň zbaviť sa nepríjemného pachu?

 

Mnohí ľudia však budú ťažko prijímať myšlienku, že by sa mali zbaviť bežných cigariet. Nikto nechce tvrdiť, že elektronická cigareta sa vyrovná klasickej cigarete. To rozhodne nie. Množstvo ľudí však bez problémov potvrdí, že ecigareta im doslova zmenila život.

Nehlasované