Prihlásenie

Skvělá dovolená na Bali po celý rok

Indonésie je částí světa pyšnící se více, než kterákoliv jiná, obrovským množstvím tropických ostrovů, z nichž každý je vlastní unikát a nabízejí tak směsici pestrých kultur a přírodních krás. Jedním z těchto ostrovů je Bali nacházející se mezi Jávou a Lombokem. Bali je jedním z nejoblíbenějších cílů dovolené v Indonésii a není se čemu divit. Jedná o velmi krásný ostrov s rozmanitou přírodou a zcela osobitou kulturou, která jistě stojí za to, abyste ji poznali blíže.

 

Ostrov Bali je často označován, jako jeden z největších klenotů Asie a vy máte nyní jedinečnou příležitost jej navštívit. Podzim a zima jsou ideální dobou pro exotickou dovolenou a dovolená na Bali patří mezi nejlepší. Přehlednou nabídku aktuálních zájezdů na Bali naleznete na stránkách cestovní agentury NewTravel.cz, která vám přináší pouze prověřené nabídky zájezdů, včetně aktuálních slev na jednotlivé pobyty a last minute zájezdy na Bali. Neváhejte a poznejte oslnivé kouzlo indonéských ostrovů!

 

Surfing na Bali

 

Když se řekne dovolená na Bali, každý si jistě vybaví tropický ostrov s exotickými palmami, dlouhými plážemi, spoustou slunce a výbornými podmínkami pro vodní sporty. A je tomu opravdu tak! Pobřeží ostrova Bali je jako stvořené pro nejrůznější vodní radovánky a velké oblibě se zde těší zejména surfing. Milujete-li tedy divoké vlny, adrenalin i zábavu, zájezdy na Bali jsou pro vás jako stvořené! Podmínky pro surfing na Bali jsou na světové úrovni a radost z jízdy si zde mohou užívat zkušení surfaři i naprostí začátečníci, kteří jistě ocení oblasti s menšími vlnami.

Nejlepší letoviska Bali

 

Při plánování vaší dovolené na Bali vás bude jistě v první řadě zajímat, kromě ceny zájezdů, také nabídka letovisek, které můžete navštívit. Mezi nejoblíbenější letoviska na Bali patří Tanjung Benoa, Nusa Dua a Kuta Beach. Tanjung Benoa se nachází na jižním pobřeží ostrova a kromě kvalitních hotelů a písečných pláží nabízí svým návštěvníkům lázně a zajímavou nabídku výletů a sportovních kurzů. Nusa Dua se nachází na stejném pobřeží jako Tanjung Benoa, ale svým charakterem je zcela odlišné.

 

Zatímco Tanjung Benoa je původně rybářská vesnice, které se v průběhu posledních desetiletí proměnila v moderní letovisko, Nusa Dua je uměle vytvořené letovisko, které však nabízí veškerý komfort potřebný pro vaši spokojenou dovolenou. Velkým lákadel je v Nusa Dua zejména golfové hřiště. Kuta Beach je jedno z prvních měst na Bali, v němž se začal rozvíjet turistický ruch. V současnosti nabízí Kuta Beach svým návštěvníkům kvalitní nabídky ubytování, dlouhé pláže s jemným pískem i zajímavý noční život.

Nehlasované