Prihlásenie

Registrácie do mýtneho systému sa začali

Registrácie do mýtneho systému sa začali

Od stredy 25.11.2009 sa začína registrácia do mýtneho systému v Slovenskej republike. Spoločnosť W.A.G. minerální paliva, vydavateľ flotilovej karty EUROWAG víta tento krok. Držitelia EUROWAG karty majú možnosť on-line registrácie do mýtneho systému, čo značne skracuje čas potrebný na registráciu.

Spoločnosť W.A.G. minerální paliva je popredným vydavateľom flotilovej karty EUROWAG. Flotilové karty ponúka už niekoľko rokov svojim klientom v Českej republike.

Pascal Guyot, riaditeľ pre obchodný rozvoj spoločnosti W.A.G. minerální paliva, a.s. víta prijatie Všeobecných zmluvných podmienok Národnou diaľničnou spoločnosťou, ktoré otvárajú cestu k registráciám do mýtneho systému: „Sme radi, že registrácie sa môžu začať. Zo skúseností zo zavádzania elektronického mýtneho systému z Českej republiky vieme, že mnohí dopravcovia si nechávajú registráciu na poslednú chvíľu.“ Registrácia cez on-line systém je dostupná na stránke www.eurowag.com „On-line registrácia vozidiel má mnoho výhod, najmä časovú úsporu. Dopravca všetko pohodlne vybaví cez svoj počítač. OBU jednotka mu bude následne po podpise zmluvy doručená prostredníctvo kuriérskej spoločnosti“, približuje výhody on-line registrácie Pascal Guyot.

EUROWAG karty sú dostupné v dvoch základných verziách. Pre bonitných klientov je k dispozícií karta s úverovým limitom. Pre ostatných je určená karta EUROWAG Easy, za ktorú skladá dopravca depozit. „Výška depozitu je však o dve tretiny nižšia, ako to vyžaduje Národná diaľničná spoločnosť. Za EUROWAG Easy skladá záujemca depozit vo výške 200€“, vysvetľuje Pascal Guyot.

„EUROWAG si neúčtuje žiadne servisné poplatky nad rámec mýtneho. Dopravca zaplatí iba to, čo reálne na spoplatnených komunikáciách prejazdí. Klienta zmluvne nezaväzujeme k odberu žiadneho minimálneho množstva pohonných hmôt, ani nestanovujeme minimálnu dĺžku kontraktu“, uzatvára na záver Pascal Guyot.

 Viac informácií nájdete na www.eurowag.com

Doplňujúca informácia pre médiá:

W.A.G. minerální paliva, a.s. je lídrom na trhu flotilových kariet, umožňujúcich pohodlné platenie mýta v piatich európskych krajinách. Spoločnosť tiež ponúka výhodné ceny pohonných hmôt v 13 európskych krajinách. Prevádzkuje sieť expresných čerpacích staníc Tank&Go, na ktorých je možné samoobslužné tankovanie pohonných hmôt.

Nehlasované
Registrácie do mýtneho systému sa začali