Prihlásenie

Program Daňové priznania opäť v kurze

Program Daňové priznania opäť v kurze

Znova je tu obdobie, kedy medzi často vyhľadávané slová na internete určite patrí aj „daňové priznanie“. Mnohí živnostníci a podnikatelia už netrpezlivo čakajú na zverejnenie nových tlačív, aby si  mohli splniť svoje zákonné povinnosti. Rýchlo a jednoducho tak môžu urobiť aj vďaka bezplatnému programu Daňové priznania od spoločnosti KROS a.s., ktorá do programu zapracovala aktuálne tlačivá za rok 2009.

Daňové priznania je bezplatný a voľne dostupný program, ktorý slúži na vyplnenie daňového priznania k dani z príjmov FO typu A a B, ktoré podávajú daňovníci podľa typov príjmov a daňového priznania z motorových vozidiel. Všetky strany daňového priznania i potvrdenie o jeho odovzdaní a záverečný výpis je možné z programu vytlačiť na tlačiarni. Potom ich stačí len podpísať a odovzdať na príslušnom daňovom úrade. Takéto daňové priznanie je daňovým úradom plne akceptované a má váhu originálneho tlačiva.

Program Daňové priznania obsahuje aktuálne tlačivá za rok 2009, ktoré sa po prvýkrát vypĺňajú v €. Používateľovi umožňuje spracovať 10 priznaní dpfo typu A, 10 priznaní dpfo typu B a 2 priznania k dani z motorových vozidiel za každý kraj.
Vďaka tomuto bezplatnému programu podnikatelia nemusia zháňať a kupovať tlačivá daňových priznaní a neskôr sa trápiť s tým, ako ich bezchybne vypísať. Jednou z oceňovaných výhod programu je práve možnosť editácie a opätovnej tlače priznania. V roku 2009 sa o jeho kvalitách presvedčilo viac ako 25 000 používateľov.

Program si stiahnete zadarmo zo stránky www.kros.sk/danovepriznania

KROS a.s. je popredný slovenský výrobca ekonomického a stavebného softvéru, ktorý sa už od roku 1995 zaoberá vývojom a predajom ekonomického softvéru (programy ALFA, OLYMP, OMEGA), stavebného softvéru (program CENKROS plus) a znaleckého softvéru (programy HYPO a MEMO). Programy KROS využíva už viac ako 54 000 používateľov a sú najpredávanejším balíkovým softvérom vo svojej kategórii.
 

Priemerné hodnotenie: 3.5 (2 votes)