Prihlásenie

Samsung „Omnia unboxing video“ získalo striebro v Cannes

Samsung „Omnia unboxing video“ získalo striebro v Cannes

Samsung boduje kreatívnymi a inovatívnymi videami, ktoré zaujmú nielen spotrebiteľov, ale aj odborníkov

Bratislava, 2. júna 2009 – Samsung Electronics, popredný výrobca mobilných telefónov, dokazuje kreativitu a originalitu svojich virálnych videí. Na jednej z najprestížnejších medzinárodných prehliadok reklamy The 56th International Advertising Festival - Cannes Lions 2009, ktorá sa konala 21. – 27. júna, získal Samsung druhé miesto v kategórii Cyber za virálnu online kampaň „Omnia unboxing video“.

“Omnia unboxing video” dopĺňa rad niekoľkých unikátnych a inovatívnych virálnych videí. Napríklad video s využitím stáda oviec pre LED technológie alebo “zmiznutý” mobilný telefón Omnia i8910 HD v ďalšom z úspešných a nadmieru pozitívne hodnotených videí. Zároveň predstavuje nový mobilný telefón Omnia i900 z rozsiahlej palety smartphone telefónov Omnia, ktoré sú určené pre každého – od nenáročných užívateľov hľadajúcich predovšetkým zábavu, po profesionálov, pre ktorých je mobilný telefón pracovným nástrojom.

Hlavnou myšlienkou virálneho konceptu “Omnia unboxing video” je otváranie zásielky s novým telefónom Omnia i900, ktorého sa budúci majiteľ nevie dočkať. Neodradí ho ani “show”, ktorá sa pri otváraní balíčka na jeho stole odohráva. Z čiernej škatule najskôr vystúpi sprievod s muzikantmi, tanečnicami a jazdcom na koni, avšak užívateľa vôbec nezaujmú. Až potom, čo sa objaví dlho očakávaný mobilný telefón, zmetie majiteľ poslednú postavičku zo stolu a teší sa z nového telefónu Samsung Omnia i900.

Omnia i900 – mobilný telefón, ktorý vám všetko dovolí
Multimediálny telefón Omnia i900 má plne dotykový displej s Touch Wiz UI a intuitívny systém drag & drop, ktorý umožňuje veľmi obľúbený efekt presúvania aplikácií po ploche. Spája v sebe výkonný obsah, štýlový dizajn s hladkým kovovým vzhľadom, 12,5 mm ultratenké telo, zábavu a multimediálne zážitky. Telefón je vybavený aj profesionálnou 5 Mpx kamerou s autofokusom a videozáznamom s výkonným LED podsvietením, operačným systémom Windows Mobile® 6.1 Professional, GPS-A navigáciou a 8 alebo 16 GB užívateľskou pamäťou. Do pamäte sa zmestí až 23 filmov v HD kvalite a telefón Omnia i900 sa tak premieňa na špičkové vreckové kino. Užívatelia rovnako ocenia veľkú QWERTY klávesnicu na displeji.

Víťazné “Omnia unboxing video” si môžete pozrieť na:
http://www.youtube.com/watch?v=QQlzX7EyIwU

Nehlasované
Samsung „Omnia unboxing video“ získalo striebro v Cannes