Prihlásenie

Máme tu víťazov Sony Ericsson Content Awards 2008

Sony Ericsson dnes vyhlásil víťazov druhého ročníka súťaže Content Awards určenej pre vývojárov mobilných aplikácií. Počas online ceremoniálu na internetovej stránke Sony Ericsson Content Awards boli vyhlásení víťazi jednotlivých kategórií a zároveň bolo udelené jedno špeciálne uznanie.

 Bratislava, 9. februára 2009 - Do súťaže boli tento rok prihlásené stovky projektov, z ktorých odborná porota vybrala tie najlepšie. Hlavnými kritériami hodnotenia boli jednoduchosť používania, inovácia, vzhľad a celkový dojem, zábava, užitočnosť a v niektorých prípadoch aj zvuk.

 

Víťazmi Sony Ericsson Content Awards 2008 sa nakoniec stali: 

  • Práca - Upvise od spoločnosti Unyverse Pte Ltd, Singapúr
  • Aplikácie do automobilu - GPSed od spoločnosti Shape Services GmbH
  • Zábava - Bubble Boom Challenge od spoločnosti ZED
  • Životný štýl - Mobiles‘ Republic Media Explorer od spoločnosti Mobiles‘ Republic
  • Témy & grafika - Obrazové tapety Flash Lite Wallpapers od ustwo
  • Špeciálne uznanie - EcoMate od Instituto Atlantico & UFC
  • Xperia panely - Spb Traveller od spoločnosti Spb Software

 

Navštívte stránku www.sonyericsson.com/contentawards a pozrite si online show, zoznámte sa s víťazmi a objavte všetko, čo pre vás Sony Ericsson pripravil. 

Špeciálne uznanie získala vzdelávacia aplikácia EcoMate, ktorá ponúka užitočné rady, ako sa správať viac ekologicky. Porota sa rozhodla oceniť tento projekt pre jeho užitočnosť a prínos pri enviromentálnej výchove a zároveň v nej vidí potenciál, ktorý môže v ľuďoch vzbudiť zodpovednosť k životnému prostrediu. 

„Vysoká úroveň prihlásených projektov nám len ukázala, aká inovatívna a plná energie je oblasť mobilných aplikácií,“ povedal Björn Ahlberg, Head of Sony Ericsson Content & Services. „Teší nás, že môžeme predstaviť to najlepšie z aplikácií vytvorených vývojarmi tretích strán a zároveň môžeme zákazníkom neustále pokytovať nové a nové zážitky, ktoré im prináša mobilný svet.“

 

„Porota by rada vyzdvihla vysokú kvalitu všetkých prihlásených projektov,“ povedal Jens Greve, Head of Developer Program spoločnosti Sony Ericsson. „Boli sme prekvapení kreativitou všetkých projektov a porota mala neľahkú úlohu pri výbere tých najlepších.“

 

Pre víťazov je pripravená exkluzívna dvojdňová návšteva vývojového centra spoločnosti Sony Ericsson v meste Lund vo Švédsku, kde im bude okrem stretnutia s hlavnými predstaviteľmi predstavné aj zákulisie vývojového centra.

 

Pozrite si online show, zoznámte sa s víťazmi a názormi poroty na stránke www.sonyericsson.com/contentawards.

  

Ďalšie informácie pre médiá:

Rastislav Štefánik
PRime time
Telefón: +421 267 267 340, e-mail: stefanik@primetime.sk

 

Obrázky sú k dispozícii na stiahnutie na:

http://www.sonyericsson.com/cws/corporate/press/pressreleases/medialibrary

  

Sony Ericsson Developer World je svetový podporný program a internetový portál určený profesionálnym vývojárom, ktorý im poskytuje jednoduchý prístup k dokumentom, nástrojom, technickým odporúčaniam a podporou. Sony Ericsson Developer World sa riadi 4 krokmi - Think it, Make it, Test it, Sell it – preto pokiaľ máte záujem o užitočné a inovatívne aplikácie pre telefóny Sony Ericsson, navštívte www.SonyEricsson.com/developer .

 

Sony Ericsson patrí k popredným globálnym hráčom v odvetví s objemom predaja vyše 100 miliónov mobilných telefónov v roku 2007. Diverzita je jedným z hlavných hodnôt spoločnosti s pôsobnosťou vo viac ako 80 krajinách vrátane výrobných závodov v Číne a vývojových centier v Európe, Indii, Japonsku a Severnej Amerike. Spoločnosť Sony Ericsson Mobile Communications bola založená ako podnik s 50:50 spoločnou majetkovou účasťou spoločností Sony a Ericsson v októbri 2001 a jej svetové ústredie sídli v Londýne. Pre viac informácií o spoločnosti Sony Ericsson navštívte, prosím, www.sonyericsson.com.

 

Informácie právneho charakteru     

© Sony Ericsson Mobile Communications AB, 2008.

Všetky tu výslovne nezaručené práva sú vyhradené. Akékoľvek zmeny sú možné aj bez predchádzajúceho upozornenia.

Priemerné hodnotenie: 3 (1 vote)