Prihlásenie

Letné drinky s bublinkami

Letné drinky s bublinkami

Bratislava, jún 2016 – Čo dodá letu správny šmrnc a iskru, keď nie dobre vychladený drink s bublinkami? Nechajte sa uniesť chuťou cocktailov so sektom Hubert. Temperament bubliniek v miešaných nápojoch Bitter Spritz a Hugo Spritz doplnia originálne francúzske sirupy a koncentráty. Vyskúšať ich môžete tiež v nealkoholických podobách. Prípravou drinkov vás bude sprevádzať Tomáš Gyén, ambasádor značky MONIN.      

 

Bitter Spritz & Bitter Spritz nealko

 

Bitter je nealkoholická bylinková zmes z kvalitných, vysoko koncentrovaných výťažkov z byliniek a macerátov citrusových plodov. Spolu so sektom Hubert Grand Blanc vytvára v nápoji horkastú chuť, ktorú vyvážia nakrájané kúsky sladkého ovocia a svieža limetka. Nápoj sa výborne hodí k poobedňajšiemu opaľovaniu na balkóne aj na veľkolepé večierky. Ak máte chuť, tento drink si rovnako pripravíte aj v nealko verzii so sektom Hubert nealkoholický.

 

Ingrediencie:

Hubert Grand Blanc, polosuchý sekt (pre nealko verziu zvoľte Hubert nealkoholický)

3 cl MONIN bitter - pomer je možné meniť podľa potreby chuťovej intenzity

ovocie

plátky limety

kockový ľad, ktorým naplníme pohár, ideálne po vrch

 

Postup:

Pokrájanú limetku pridáme a mierne roztlačíme v širšom spritzovom alebo vínnom pohári typu burgundy. MONIN bitter a Hubert Grand Blanc (pre nealko verziu zvoľte Hubert nealkoholický sekt) postupne vmiešavame v pomere 5:1, prípadne podľa vlastnej chuti. Nakoniec pridávame lesné sezónne ovocie, najlepšie sladké – jahody, čučoriedky, mango alebo broskyňa.

 

 

Hugo Spritz & Hubert Spritz nealko

 

Ak si chcete v miešanom nápoji dopriať niečo zdravé, vyskúšajte bazu. Táto liečivá rastlina v sebe ukrýva množstvo terapeutických a imunitných látok. Kvalitný francúzsky sirup vyrobený z jej výťažkov dodá cocktailu v kombinácii so sektom Hubert Grand Blanc novú dimenziu. Lístky mäty spolu s rozkrájanou limetkou dodajú nápoju osviežujúcu chuť. Namiešate si ho ľahko aj počas letnej dovolenky s rodinou či priateľmi. Tento drink rovnako dobre chutí aj ako Hubert Spritz nealko so sektom Hubert nealkoholický.

 

Ingrediencie:

Hubert Grand Blanc sekt (pre nealko verziu zvoľte Hubert nealkoholický)

3 cl MONIN Bazový sirup

Pri receptúre v alkoholickej verzii pridajte 4 cl sódy alebo perlivej sýtenej minerálnej vody zvoľte na zjemnenie

lístky mäty

plátky limety

kockový ľad, ktorým naplníme pohár, ideálne po vrch

 

Postup:

Do širšieho spritzového alebo vínneho pohára typu burgundy umiestnime lístky mäty. Pridáme plátky limetky, ktoré rozkrojíme na polovicu a jemne roztlačíme barovou lyžičkou. Zalejeme ich 3 cl bazového sirupu MONIN a vmiešame sekt Hubert Grand Blanc (pre nealko verziu zvoľte Hubert nealkoholický).

 

 

 

 

 

Viac informácií nájdete na www.hubertsekt.sk, https://www.instagram.com/hubertsekt/ a na www.facebook.com/S.Hubertom.mi.zivot.chuti

 

Priemerné hodnotenie: 5 (1 vote)
Letné drinky s bublinkami
 
Letné drinky s bublinkami
 
Letné drinky s bublinkami
 
Letné drinky s bublinkami