Prihlásenie

Anna Leshi marketingovou manažérkou SUSE pre východnú Európu a Spoločenstvo nezávislých štátov

Anna Leshi marketingovou manažérkou SUSE pre východnú Európu  a Spoločenstvo nezávislých štátov

Manažérsky tím spoločnosti SUSE v Českej republike a na Slovensku, ale aj v ďalších krajinách východnej Európy a Spoločenstva nezávislých štátov, posilnil o Annu Leshi, ktoré nastúpila na pozíciu Field Marketing Manager pre regióny EE & CIS. Úlohou novej manažérky je budovanie vzťahov, evanjelizácia a propagácia produktov a riešení od spoločnosti SUSE v krajinách bývalého východného bloku.

 

„Anna je veľmi energická a nadšená marketingová profesionálka, ktorá prichádza s viac ako desaťročnými skúsenosťami z technologických spoločností ako je Kerio Technologies, Creditinfo, či Western Digital,“ povedal David Vašák, regionálny manažér SUSE pre Českú republiku a Slovensko.

 

„Som rada, že nastupujem do SUSE v čase, keď sa spoločnosť stala úplne nezávislou,“ komentovala Anna Leshi nedávny prechod SUSE pod nového majiteľa, investičnú skupinu EQT. „Riadenie aktivít SUSE v regióne EE & CIS považujem za vzrušujúcu príležitosť a teším sa na propagáciu oceňovaných produktov, ktoré SUSE ponúka svojim zákazníkom.“

 

Anna je vášnivou cestovateľkou, rada číta knihy a fandí športu. Podporuje niekoľko charitatívnych organizácií a podieľa sa na ochrane práv zvierat. Hovorí plynule anglicky, rusky, česky a macedónsky.

 

Priemerné hodnotenie: 5 (1 vote)
Anna Leshi marketingovou manažérkou SUSE pre východnú Európu  a Spoločenstvo nezávislých štátov