Prihlásenie

Mobilný internet pre región Centropa: Surfovanie bez hraníc!

Surfovanie na internete po celom regióne Centropa za jednotnú tarifu? Áno, je to možné!

 

Doteraz znamenalo prekročenie rakúskych hraníc koniec priaznivému surfovaniu na internete. Pri zmene sietí sa väčšinou ceny dostanú do astronomických výšok. Od tejto chvíle však www.mycetrope.com v spolupráci so Samsungom a Abroadband ponúka mobilný internet a tri na mieru šité balíčky, ktoré môžete získať a hneď aktivovať priamo na mycentrope.com. To umožňuje rýchle a jednoduché surfovanie po internete v zahraničí za domáce ceny.

 

Surfovanie bez hraníc ponúka 3 koncové komunikačné zariadenia poslednej generácie – tabloit, mobil s dvoma SIM kartami a Smart-phone. To všetko za výhodné ceny v kombinácii s tarifom Abroadband od 59 centrov/1 MB.

 

Surfujte na internete na Slovensku, Maďarsku, Rakúsku a Čechách s pekným koncovým zariadením na jednotnú cenu!

 

Mobilné telefóny, ktoré je možné využiť pri Surfovaní bez hraníc:

- Tabloid Samsung GalaxyTab a SIM karta abroadband.com

- DualSimkový mobil Samsung B7722 a SIM karta abroadband.com

- Smartphone Samsung Galaxy Gio S5660 mobilný telefón a SIM karta abroadband.com

 

Samsung Electronics Co., Ltd. je jedna z popredných globálnych výrobcov v oboroch: výroba polovodičov, telekomunikácie, digitálne média, ako i technológie pre digitálnu konvergenciu (zlučovanie predtým oddelených technológii). V roku 2010 mala obrat 135,8 miliárd amerických dolárov. S 206 pobočkami v 68 krajinách sveta a asi 190.500 zamestnancami je spoločnosť Samsung Electronics jedna z najrýchlejšie rastúcich globálnych značiek, ako aj celosvetovo jedna z najväčších výrobcov televíznych prijímačov, pamäťových čipov, mobilných telefónov a TFT – LCD panelov.

 

Abroaband je na mieru upravený tarif pre zahraničné cesty. Človek platí len vtedy, pokiaľ služby skutočne využíva. Vyúčtovanie prebieha pomocou kreditnej karty.

Nehlasované